ShadowPlay Highlights’ın Fornite Battle Royale’i desteklediğini duyurmaktan memnunuz. GeForce Experience, arkadaşlarınızla paylaşmanız için en iyi anlarınızı otomatik olarak yakalar. Klasgame’de satın almış olduğunuz ürünler 7 gün 24 saat en hızlı şekilde tarafınıza teslim edilmektedir.

  • Bu lisans, Bandicam’i ticari olmayan amaçlar için kullanmak isteyen kişiler içindir.
  • [Alt+Z] tuşlarına basarak galerinizden videoyu seçin, formatı “Video kaydı” yerine “Hareketli GIF” olarak değiştirin ve “Paylaş”a basın.
  • Bandicam, windows için bilgisayar ekranınızda herhangi bir şeyi yüksek kaliteli video olarak yakalayabilen hafif bir ekran kaydedicisidir.
  • Oyunda ilerledikçe yeni ekipman, mobilya ve kıyafet gibi eşyalar satın alarak ortamınızı güzelleştirebiliyorsunuz.

Oturduğun yerden sana özel faizlerle kredini kullan, ihtiyaçlarını karşıla. Tıkla Gelsin’deki markalardan dilediğini seç, siparişini ver Nays ile öde %20 hediye para kazan. Bandicam, harici video cihazlarını indir apk 7slots (bir web kamerası, Xbox / PlayStation, akıllı telefon, IPTV vb. Gibi) kaydedebilmenizi sağlar. Bandicam, 4K UHD Video ile çeşitli 2D / 3D oyunları kaydetmeyi ve 480 FPS Video’yu yakalamayı mümkün kılar.

En popüler 20 Android oyunu – En iyi Android oyunları listesi ve önerileri (

Artık Oyun İçi Yer Paylaşımı aracılığıyla videoları doğrudan Weibo’da paylaşabilirsiniz! [Alt+Z] tuşlarına basarak Oyun İçi Yer Paylaşımı’nı açın, Galeri’den çekilmiş bir videoyu seçin ve Weibo’da paylaşın. [Alt+Z] tuşlarına basarak aynı anda Tekrar Oynatın, Kaydedin ve Canlı Yayın yapın! Artık Twitch’te, YouTube’da ve Facebook’ta yayınladığınız yüksek kalitedeki videoları arşivleyebilirsiniz. Reflex Analyzer artık kendini otomatik olarak yapılandırarak gecikme ölçümünü tek tıkla gerçekleşen bir deneyim haline getiriyor ve kullanımı inanılmaz derecede kolaylaştırıyor. Oyuncuların yapması gereken tek şey, farelerini Reflex monitörlerinde Reflex USB portuna takarak Alt + R tuşlarına tıklamak.

Google Play Games beta nedir?

Ama diğerleri size çarparsa, bu kez de oyun onlar için bitiyor. FIFA Soccer oyununda en iyi oyuncularınızı seçerek FIFA Dünya Kupası macerasına atılıyorsunuz. Son gelen 2023 güncellemesiyle oyuncular, formalar, kulüpler ve ligler de yeni sezona uygun şekilde yenilendi. Android akıllı cihazlarınız 10 tanesi ücretsiz, 10 tanesi de ücretli olmak üzere toplam 20 oyun derledik.

Hediye paralarını Nays DeFacto Cüzdan’ında biriktir, sonraki DeFacto alışverişlerinde kullan. Barındırdığı yaklaşık dört milyon uygulamayla Google Play Store, Android kullanıcılarının oyun indirmek için birinci kaynağı. Bu kadar seçeneğin arasından oyun aramak bunaltıcı gelebilir, bu noktada hazırlamış olduğumuz 20 oyunluk liste size rehber olabilir. Bununla birlikte Android oyunları ararken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar da yok değil. Yedi dolarlık fiyatıyla Minecraft, açık bir sandox dünyasında her şeyi keşfedebileceğiniz ve inşa edebileceğiniz bir oyun.

Oyunun sitesinde yer alan tanıtım metninde “kira parası kazanmak ve kapitalizmi yenmek için slot makinesi kullanmayı konu alan roguelike deckbuilder” ifadesi yer alıyor. Magic Research oyununda, Magic akademisinin müdür olarak oynuyorsunuz ve hedefiniz, sahada olabildiğince eğitimli olup Tournament of Magic’e girebilecek kadar şöhrete kavuşmak. Oyunda 100’den fazla büyüyü öğrenip uygulayabiliyor, 50’den fazla hikâye örgüsünü deneyimleyebiliyorsunuz. Ekim ayında Blumhouse’un geliştirdiği uyarlama filmin çıkacağını da düşünürsek, Five Nights at Freddy’s deneyimlemek için müthiş bir zamanda olduğumuzu söyleyebiliriz. Oyunun Android sürümü, PC sürümünden remastered edilerek yayınlandı. Güvenlik görevlisini canlandırdığınız oyunda amacınız, Freddy Fazbear’s Pizza dükkanında kameraları takip etmek ve mekatronik hayvanlara göz kulak olmak.

Spotify Ödemelerinde %50 Hediye Para Kazan!

Metroid ve Minecraft karışımı olarak tarif edilen yapımda platform ve keşif öğeleri de yer alıyor. Reflex Analyzer flaş göstergesi artık GeForce Experience tarafından kontrol ediliyor ve performans arayüzü etkinleştirildiğinde gösteriliyor. Reflex Mouse’a sahip oyuncular uçtan uca tüm sistem gecikme ölçümlerini, Reflex Mouse’u olmayan oyuncular ise bilgisayar ve ekran gecikmesini ölçebiliyor. Tarama sistemimize dayanarak, bu işaretlerin muhtemelen gerçek pozitifler olduğunu belirledik.

Sitemizi ana ekranınıza bir web uygulaması olarak nasıl yükleyeceğinizi görmek için aşağıdaki videoyu takip ediniz. Hexa Puzzle mobil oyun seçkinizin vazgeçilmez bir parçası olmalı. Oyundaki amacınız size verilen altıgen şekilleri boş bir alana yerleştirmek. Hiçbir yöne hareket ettiremediğiniz şekilleri yerleştirirken engellere de dikkat etmelisiniz. Slither.io oyununu ister yapay zekâya karşı, ister diğer oyunculara karşı çevrimiçi olarak oynayabilirsiniz, kafanızı nereye çevirdiğinize dikkat edin yeter. Başka bir oyuncuya dokunursanız patlıyorsunuz ve oyun bitiyor.

¿Necesitas asesoría?